Optix G241 alınır mı?

Kullanıyorum gayet memnunum hocam sorularınız varsa cevaplayabilirim.
Monitörde biraz motion blur varmış çok rahatsız ediyor mu?

Sıkıntı yok hocam, sadece teknoloji şans işi, her monitörde rastlama olasılığınız var.
Her monitörde rastlanabiliyor ama bu monitörde daha fazla kişi rastlamış. Çok şanssız olduğum için sürekli sorunlu olanları denk geliyor.

Monitörde biraz motion blur varmış çok rahatsız ediyor mu?

Her monitörde rastlanabiliyor ama bu monitörde daha fazla kişi rastlamış. Çok şanssız olduğum için sürekli sorunlu modeller denk geliyor.
Rekabetçi oyunlarda prof oynamıyorsanız rahatsız etmez, aksine daha güzel olur.

Monitörde biraz Motion blur varmış çok rahatsız ediyor mu?

Motion blur olayını gram hissetmedim hocam açıkçası olsa benim açımdan daha iyi olurdu hikayeli oyunlara akıcılık katıyor.

Ghosting yok denecek kadar az ve tepki süresi oldukça iyi.

Bende Amazon Türkiye satıcısından 2500 TL'ye aldım ve ürün hiç hasar görmeden geldi ve Amazon'un iade sistemi mükemmel aklınızda bu konu hakkında şüphe kalmasın hocam.

Bende 1 adet ölü piksel vardı fakat rahatsız etmediği için iade etme gereksinimi duymadım.

Renk tonları çoğunlukla daha sarımsı ve sıcak fakat monitörün ayarlar bölümünden bunu değiştirebiliyorsunuz bilginize.

Son olarak alıp almamak size kalmış hocam ben kullanıyorum ve memnunum.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg240y-23-8-165-hz-hdmi-display-amd-radeon-freesync-fhd-1920x1080-hdr-10-ips-oyuncu-monitor-um-qv0ee-s01-p-HBCV00001ZNQDM?magaza=BOZDAN Teknoloji Bu monitör nasıldır? @Mantony Büyük ihtimalle Optix olanı alacağım ama Optix serisinde ölü piksel yaşayanlar fazla olmuş. Buna da bir bakabilir misiniz?
Ölü piksel çıkma ihtimali olsa da satıcı Amazon, en kötü değişim talep edersiniz.

Acer Nitro'nun kullanıcıları memnun ama monitör hakkında bir inceleme yok, detaylı bilgi yok. Satıcısı ne kadar güvenilir soru işareti. Kronik sorunu var mı belli değil, belki 24G2U gibi 1-2 yıl sonra dikey çizgiler çıkacak monitörde.

Motion Blur'dan kastım G24F gibi haraketli nesnelerde çok net olmaması.(Fotoğrafını atmıştım)

Yeni konular

Geri
Yukarı