Optix G241 nereden alınır?

Micropod

Decapat
Arkadaşlar başlıktaki monitörü satışta hiçbir yerde bulamıyorum. G241 modeli çok almak istediğim ama sanki yok olmuş bir model. Bildiğiniz satan bir yer var mıdır?

Bu modeli arıyorum sadece. Başka model, sonunda A, B ve C olan sürümü olmaz. Sadece g241.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıktaki monitörü satışta hiçbir yerde bulamıyorum. G241 modeli çok almak istediğim ama sanki yok olmuş bir model. Bildiğiniz satan bir yer var mıdır?

Bu modeli arıyorum sadece. Başka model, sonunda A, B ve C olan sürümü olmaz. Sadece g241.

Teşekkürler.
Firmalar genelde varolan bir modelindeki sıkıntıları düzeltmek için yeni seriler çıkarıyor, v2 gibi ve ya sizin dediğiniz A-B-C gibi dediğiniz diğer modellerle arasındaki farkları kontrol edin.

Şahsen G241 kullanıcısı olarak çokça tavsiye ederim fakat sanırım artık stoklanan bir ürün değil. Çoğu yerde baktığımda bu şekilde anlaşılıyor. Bahsedilen gaming.gen sitesinden almak çok makul olacaktır. Fakat ucuz etin yahnisi muhabbetiyle belki ölü piksel derdi olur.
Not: 1-2 sene 1400 TL'ye aldığım monitör 7-8k olmuş çok şaşırtıcı.

O 7k çeken de açılmıyor zaten, ürün yok satışta resmen, bulucam diye yırtınıyorum. Sahibinden de satışta var ikinci el 3k civarına ama güvenemiyorum yamuk kırık çıkık vs gelir diye.

Ayni panel kullanılan monitör Arıcam artık olmadı :D

Nadir bulunan kalitede bir ips panel kullanmışlar şaka gibi 1500:1 Kontrast var alette.

Yeni konular

Geri
Yukarı