Optix MAG281URF vs. Samsung Odyssey G7 28

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Evet bu 5 monitörde gayet güzel ama 4K olması benim birinci önceliğim, evet zaten 4K için sistemim uygun değil ama 2K ya da 1080p için yeterli. Bunu dün satın aldım MSI Optix MAG281URF Monitör gayet güzel bir fiyata. Yılbaşından sonra ciddi bir zam geliyormuş. Technopat bu monitörün bir incelemesini yayınlasa @Recep Baltaş fenada olmaz yani, yabancı kaynaklarda gayet iyi bir monitör olduğu izledim. Teşekkürler

Aklımda olan bir monitördü önermek için. Fakat MSI'da ölü piksel etiketi var. Umarım ölü pikselsiz gelir. Sunduğu özellikler ve renk gamı MSI'da hep iyi olmuştur.
Ürünü MSI 28" OPTIX MAG281URF 144Hz 1ms 2xHDMI DP USB-C HDR400 Rapid IPS 4K UHD G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR buradan mı aldınız? Daha uygun çünkü.

Aklımda olan bir monitördü önermek için. Fakat MSI'da ölü piksel etiketi var. Umarım ölü pikselsiz gelir. Sunduğu özellikler ve renk gamı MSI'da hep iyi olmuştur.
Ürünü MSI 28" OPTIX MAG281URF 144Hz 1ms 2xHDMI DP USB-C HDR400 Rapid IPS 4K UHD G-Sync Gaming Monitör - Gaming.Gen.TR buradan mı aldınız? Daha uygun çünkü.
evet o siteden aldım dün akşam sipariş verdim, sabah adresime geldi. Aklımda çok soru işareti vardı fiyat 13.000 civarı olunca. Diğer sitelerle arasında ciddi fark vardı.

Güzel monitör MSI merak etme hayırlı olsun.
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Evet o siteden aldım dün akşam sipariş verdim, sabah adresime geldi. Aklımda çok soru işareti vardı fiyat 13.000 civarı olunca. Diğer sitelerle arasında ciddi fark vardı.

İlk izlenminiz nedir monitör ile alakalı? Bir iki görsel belki sunabilirsiniz.

İlk izlenminiz nedir monitör ile alakalı? Bir iki görsel belki sunabilirsiniz.

Valla hala kutu içerisinde akşam eve götürüp kutu açılışı yapacağım ))) akşam yada yarın görsel paylaşırım ))

ama paketlemeyi pek beğenmedim. İnşallah sıkıntı olmaz.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-12-30 at 15.23.13.jpeg
    WhatsApp Image 2022-12-30 at 15.23.13.jpeg
    306,4 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı