Oral-B şarjlı diş fırçası nasıldır?

HaciOsman

Kilopat
Yer
Andromeda Galaksi

Murat3457

Femtopat
Hocam peki dedikleri kadar iyi mi? Bir de üst modellerle farkı nedir? Ben pek gerekli görmüyorum açıkçası.

Oral-B Pro 790 şarj Edilebilir Diş Fırçası 2'li Avantaj Paketi, Siyah Oral-B Pro 790 Şarj Edilebilir Diş Fırçası 2'li Avantaj Paketi, Siyah : Amazon.com.tr: Sağlık ve Bakım
Bu modele baktım. Bu nasıldır? Yorumlarda gerçek olamayacak kadar iyi bahsedilmiş gerçekten öyle mi? Kullananlar varsa deneyimlerini söyleyebilirlerse sevinirim. Teşekkür ederim.

Bence kulanışlı ve uzun ömürlü ürüne benziyor dişlerin çirklerini ortadan kaldırır.

Reny.

Hectopat
Çok bilgim olmasa da bu tür fırçaların çok etkili olmadığını söyleyenler var. Kullanan kişiler gerçekten normal fırçalara göre büyük bir değişim fark etti mi?

SypeR

Gigapat
Makaleler
43
Yer
Sakarya
Evet, tavsiye ediyorum. Pro Care 7000 serisini 2-2.5 sene, Pro 7500 serisini 5 yıldır kullanıyorum. Otomatik diş fırçaları net olarak en rahatı ve en iyi temizleyen çözüm. Özellikle ortodonti tedavisi görüyorsanız, birebir.

bu tür fırçaların çok etkili olmadığını söyleyenler var.
Bilimsel olarak da kanıtlanmış bir şey. Şarjlı fırçalar normal fırçalara göre daha yüksek temizleme oranına sahipler.
Ben manuel daha çok seviyorum :D

KS
KS
Fake Man

Fake Man

Centipat
Evet, tavsiye ediyorum. Pro Care 7000 serisini 2-2.5 sene, Pro 7500 serisini 5 yıldır kullanıyorum. Otomatik diş fırçaları net olarak en rahatı ve en iyi temizleyen çözüm. Özellikle ortodonti tedavisi görüyorsanız, birebir.

Bilimsel olarak da kanıtlanmış bir şey. Şarjlı fırçalar normal fırçalara göre daha yüksek temizleme oranına sahipler.

Teşekkür ederim. Satın alacağım ama üst model almaya gerek var mı?

SypeR

Gigapat
Makaleler
43
Yer
Sakarya
Teşekkür ederim. Satın alacağım ama üst model almaya gerek var mı?
Üst modellerde farklı modlar mevcut. Standart modlar bazı diş etlerinde alışana kadar acıtabiliyor. Üst modellerin bir diğer artısı ise Bluetooth bağlantılı olmaları. Bu sayede telefon üzerinden takibinizi yapabiliyorsunuz.

Yukarı