ORC Araştırma 11-15 Mart tarihleri arasında yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimi anket sonuçları

Allah'ım, AKP'li koyunlar gibisiniz. Biriniz "anketlerde şöyle" diyor diğeriniz anketlere inanmıyor...
Peki siz nasıl %15 oy alacağı kanısına vardınız? Kahin misiniz? Anketlere inanmıyorsunuz madem söyleyin.

Anketlere inanmıyorum, bana göre %15 oy alacak kapasitesi var ve başaracağına inanıyorum o yüzden desekliyorum 2. tura kalmaz ise kk desteklerim.

Anketlere inanmıyorum, bana göre %15 oy alacak kapasitesi var ve başaracağına inanıyorum o yüzden desekliyorum 2. tura kalmaz ise kk desteklerim.
Hocam anketlere inanmıyorsunuz veriniz yok, o zaman lütfen benimle inadına "%15 alacak" diye kesin konuşmayın. Baştan "böyle inanıyorum" deseydiniz konuyu uzatmazdım zaten.

Kapasitesi yok alamayacak %5 alırsa otur şükür namazı kıl. İki dans ile %15 alınsaydı Mustafa Sarıgül cumhurbaşkanı olmuştu.

Hocam anketlere inanmıyorsunuz veriniz yok, o zaman lütfen benimle inadına "%15 alacak" diye kesin konuşmayın. Baştan "böyle inanıyorum" deseydiniz konuyu uzatmazdım zaten.

E siz anketlere inanıyorum dediniz de ne olacak hocam en yakın anketi yapan şirket bu seçimde de yapacak mı? Yapsa bile ben zaten koyun değilşim inadına desteklemiyorum kendinize iyi bakın hayırlı geceler.*****düzeltme

Sen inanıyor musun anketlere?
Ben tek bir ankete bağlı kalmıyorum. 5 anket varsa beşine de bakıp kendi kafamdan ortalama değer üretiyorum ve bu değere göre İNCE'nin %5 üstü alması mümkün değil maalesef.
E sen anketlere inanıyorum dediniz de ne olacak hocam en yakın anketi yapan şirket bu seçimde de yapacak mı? Yapsa bile ben zaten koyun değilşim inadına desteklemiyorum kendinize iyi bakın hayırlı geceler.
Teşekkürler, hayırlı geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı