Organlarımız Bilgisayar Donanımları Olsaydı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Of ya, bizim mahalledeki şu kıza sistemim yetmiyor. Ekran kartını yenileyip, işlemci değiştirirsem bir ihtimal...

Sisteme gerek yok eğer gerçekten seviyorsan açıl kıza. Yani yürüyebildiğin kadar yürü. Bir yerden itibaren kız sana yürür. Zaten 2 GB ekran kartın var işini görür. i5 işlemcin var bu da iyi.

Sisteme gerek yok eğer gerçekten seviyorsan açıl kıza. Yani yürüyebildiğin kadar yürü. Bir yerden itibaren kız sana yürür. Zaten 2 GB ekran kartın var işini görür. i5 işlemcin var bu da iyi.
Açıldım. Senden kaldı mı bu devirde dedi. Artık dengim olan Geforce 800M serisine bakacağım.

Organlarımız sistem olsaydı kesinlikle işlemci kalp ekran kartıda beyin olurdu.

Arkadaşlar ben askere gideceğim de sizce elimi mi yükseltsem,yoksa ayağımı mı?

Açıldım. Senden kaldı mı bu devirde dedi. Artık dengim olan GeForce 800M serisine bakacağım.

Reis sen açılmaya devam et ama olursanız arkadaşlarına söyleme. Benim 2 yıllık sevgilim beni 2 ay öne arkadaşımla aldattı ama şu an eski sevgilimin kuzeniyleyim. Yani olurda yaşarsan böyle bir durum inşallah yaşamazsın aileyi içten fetih et. Yani yürümeye devam et bir süre sonra kız sana yürüyecek. Benden sana abi tavsiyesi olsun. Artık ne olarak görüyorsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı