Orianna Alınır mı?

Lordofstudents11

Hectopat
Bugun sandiktan Orianna kostumu cikti. Nasildir? Oynamasi zor mudur? Alinir mi?
IMG_20180530_191046.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm en ilginç "alınır mı" konusu herhalde. Orianna çok da zor bir champion değil, topu yönetmeye alıştıktan sonra gayet eğlenceli.

Kostümün Skin Spotlight'ına baktım gayet güzele benziyor alınabilir.

Kostüm baya iyi, fakat normalde oyuncular orianna'yı kostümsüz oynamayı tercih ederler. Onun dışında bu aralar orianna güçsüz, pek tercih edilmiyor. Eğer çok severek oynadığın bir champ değil ise hemen açma, dursun kenarda. Belki daha iyisi çıkar.

Kostüm mükemmeldir. Karakter ise her konuda çok iyidir. Tek sorunu kaçış mekaniği. Gankable olmamaya özen göstermek gerekiyor. Gank yeme durumunda top kendinizdeyken W kullanıp hızla geri çekilmeniz gerekiyor. Karakterin en önemli özelliği topu tf sırasında nerde olduğunu unutturmak. Aniden fightı kendi lehinize çevirebilirsin. Assasinlere karşı zorlanacaksın alışana kadar.

Kostümsüz Orianna her türlü daha iyi benim fikrimce. Kesinlikle alınır, fakat yanınıza anlaşabileceğiniz bir arkadaş lazım. Takımsız bir şey yapamıyor Orianna.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı