Orico SC2 ses kartı alınır mı?

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar PUBG tarzı oyunlarda ses kasmak için 120 TL'ye bu ses kartı almak mantıklı mı? Yoksa başka bir ses kartı öneriniz var mı? Şu an streo kulaklığım ile kullanacağım ileri ki zamanda rahatlık için Samsung telefon kulaklığı almayı düşünüyorum.

Hocam hakkında fazla bilgi yok. Belki iyi bir ürün. Bütçe varsa bu ürünü alın. Kalitesi tartışılmaz.
n11.com'dan Kingston HyperX Kulaklıklar İçin AMP USB Ses Kartı HX-USCCAMSS-BK seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Hocam hakkında fazla bilgi yok. Belki iyi bir ürün. Bütçe varsa bu ürünü alın. Kalitesi tartışılmaz.
n11.com'dan Kingston HyperX Kulaklıklar İçin AMP USB Ses Kartı HX-USCCAMSS-BK seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
Teşekkür ederim hocam fakat bu kadar bir bütçem yok bahsettiğim ses kartı ve samsung telefon kulaklığı ile HyperX Cloud 2 seviyesine yakın ses kasılıyor denildi ondan bunu sordum.

Teşekkür ederim hocam fakat bu kadar bir bütçem yok bahsettiğim ses kartı ve samsung telefon kulaklığı ile HyperX Cloud 2 seviyesine yakın ses kasılıyor denildi ondan bunu sordum.
Doğrudur hocam. Sonuçta kullanan bilir. Mutlaka fark eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı