Origin açılmıyor - İnternet sitesine de giremiyorum

Makaleler
6
Daha fazla  
Birkaç gün önce torrent oyundan Simcity 5'i indirdim. Oyunu kurdum çalıştı bir süre sonra oyundan sıkıldım ve sildim.
Origine tıkladığımda açılmıyor hatta internet sitesine bile giremiyorum. Origini silip tekrar yükledim yine düzelmedi.
Torrent oyundan oyun yüklediğim için çok pişmanım lütfen yardım edin artık korsan oyun kullanmayacağım.

Abi onu nasıl yapacağım ?
Birde onlar için aptal kelimesi onlar için az bile,ben o siteden oyun indirdiğim için kendimden utanıyorum.

Aynı sorunu bende yaşadım :D Yeni hosts dosyasını silip şu işlemi uyguladım ve Origin'e sorunsuz girebiliyorum :) :

"Başlıkta da yazdığı gibi C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yolunda hosts dosyası yok ese yapmanız gerekenler aşağıda yazmaktadır...
  • Başlat > Çalıştır
  • Çalıştırı açtıktan sonra attrib -r -h -s C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts yazıp Enter tuşuna basınız.
  • Hızlı bir şekilde MSDOS Penceresi açılıp kapanacaktır.
Bu işlemi yaptıktan sonra C:\WINDOWS\system32\drivers\etc klasörüne girdiğinizde host dosyasının geldiğini göreceksiniz..."

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı