Origin "API-ms-Win-Core-synch-L1-2-0 DLL" hatası

Merhaba ben Origin'i indirmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum yardım edebilir misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Process Monitor ile rapor paylaşın.

Peki Windows 7'de bu işe yarar mı hata alır mıyım.

Windows 10'a geçin. Windows 7 ile de rapor alabilirsiniz ama artık 7 kullanmanın bir anlamı yok. Yine de 7 kullanmaya devam etmek istiyorsanız raporu paylaşın bakalım. Ayrıca bu sorunu genelde 7 kullanıcıları alıyor.

Geçmeyi planlıyorum zaten yedekleme yapmam lazım birkaç gün içinde onu da yapacağım. Bu arada logu fotoğraf olarak mı atayım. Yoksa direk sıkıştırılmış şekilde mi?

Buyurun burada link:

.

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll

Üstteki bütün dosyaları silip aşağıdakileri sırayla yükleyin.
Neden Windows 10 kullanmıyorsunuz ki? Windows 10 kullansanız çözüm büyük ihtimalle daha kısa ve kolay olacaktı, belki sorun olmayacaktı bile.

Bu işlemler sorununuzu çözmezse CMD'yi yönetici olarak başlatıp sfc /scannow komutunu girin. Bütün bunlara rağmen düzelmezse yeni bir rapor paylaşın.

C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll. C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll. C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll. C:\Windows\SysWOW64\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll

Üstteki bütün dosyaları silip aşağıdakileri sırayla yükleyin.
Neden Windows 10 kullanmıyorsunuz ki? Windows 10 kullansanız çözüm büyük ihtimalle daha kısa ve kolay olacaktı, belki sorun olmayacaktı bile.

Bu işlemler sorununuzu çözmezse CMD'yi yönetici olarak başlatıp sfc /scannow komutunu girin. Bütün bunlara rağmen düzelmezse yeni bir rapor paylaşın.

Bilgisayar babamın eski iş bilgisayarı sadece çizim yapmak için bir de içinde aile fotoğrafları olduğu için biraz endişeli Windows 10 için.

Daha yeni ve güvenilir bir işletim sistemi kullanmak neden birisine endişe versin ki?

Bahsettiğim dosyaları silip linktekileri yüklediniz mi, sonuç nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı