Origin Battlefield 3 Video Ayarları Nasıl Yapılır?

ProduceRWT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Producer
Evet arkadaşlar bugün origin ile bedeva indirdim :) Sorunum şu video ayarları nasıl düşüreceğim oyunda 17-18 fps alıyorum ve güzel çözünürlük tahminimce orta ayarlar nasıl düşürebilirim ben bunu?

Dosya Ekleri

• bf3 2014-05-27 14-22-11-65.jpg
    bf3 2014-05-27 14-22-11-65.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 1.692
Eğer oyunu ilk açtığındaki ayarlara ellemediysen zaten orta (auto da olabilir) ayarlarda olması gerekiyor. Ekran kartının modelini söylermisin sanırım eski bir kart düşük fps alıyorsun.

Eğer oyunu ilk açtığındaki ayarlara ellemediysen zaten orta (auto da olabilir) ayarlarda olması gerekiyor. Ekran kartının modelini söylermisin sanırım eski bir kart düşük fps alıyorsun.
HD3650 kardeşim oyunu zaten zor açtım ilk başta hani internet sitesinden vs. olarak menüde filan yüksek FPS oyuna gelince :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiç zorlama. Ekran kartın yetersiz ve bence diğer bileşenlerinde BTF 3 gibi bir oyun için.
Zaten Origin hesabında almışsın BTF 3 ' ü kalsın pc'ni yükselt sonra oynarsın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı