Origin Bronze vs Aorus 15P KC

Biri laptop, biri masaüstü. Fiyatları nedir, 15P KC için stok bulamadım.
İşlemci olarak 10870H daha güçlü. Bir masaüstü elbette daha serin olacaktır ama o Gamepower soğutucudan pek ümidim yok.
Laptop-masaüstü güç farkı 3060'ta çok az, bu bile laptop almaya değer. Sadece %8-10 daha güçlü o masaüstü genel toplamda. Aorus ise taşınılabilir, 4-5 saat batarya ve 240Hz Full HD ekran da sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Origin Bronze işlemci ve ekran kartı olarak önde.
10870H daha iyi bir işlemci. %15 civarı daha iyi.

Biri laptop, biri masaüstü. Fiyatları nedir, 15P KC için stok bulamadım.
İşlemci olarak 10870H daha güçlü. Bir masaüstü elbette daha serin olacaktır ama o Gamepower soğutucudan pek ümidim yok.
Laptop-masaüstü güç farkı 3060'ta çok az, bu bile laptop almaya değer. Sadece %8-10 daha güçlü o masaüstü genel toplamda. Aorus ise taşınılabilir, 4-5 saat batarya ve 240Hz Full HD ekran da sunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Benim tercihim Aorus olurdu ki oldu da

10870H daha iyi bir işlemci. %15 civarı daha iyi.
Keşke stoklara girse elimdeki bilgisayarı iade edeceğim.

Biri laptop, biri masaüstü. Fiyatları nedir, 15p kc için stok bulamadım.
İşlemci olarak 10870h daha güçlü. Bir masaüstü elbette daha serin olacaktır ama o Gamepower soğutucudan pek ümidim yok.

Benim tercihim Aorus olurdu ki oldu da.

10870h daha iyi bir işlemci. %15 civarı daha iyi.

Tamamdır hocam kusura bakmayın ben aradaki farkın %5 olduğunu biliyordum.

Geri
Yukarı