Origin İndirme Hızını Sınırlıyor

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, öncelikle belirteyim, 50 Mbps download Superonline fiber paketi kullanıyorum. Diğer tüm indirme servislerinde 6 MB/sn gibi hızları görürken Origin üzerinde 3.5 MB/sn'yi geçemiyor. Origin ayarlarında bir hız sınırlama yok olarak gözüküyor fakat bu problemi nasıl çözebilirim?

Bir metin belgesi açın. İçine:

[connection]
EnvironmentName=production
[Feature]
CdnOverride=akamai

yazıp farklı kaydetten EACore.ini yazarak kayıt edin. Bu dosyayı alıp Origin dosyalarının olduğu yere atın dosya değişikliğini onaylayın. Bu işlemleri yaparken Origin kapalı olsun. Sonra Origini açıp indirme işleminizi başlatın.

Bir metin belgesi açın. İçine:

[connection]
EnvironmentName=production
[Feature]
CdnOverride=akamai

yazıp farklı kaydetten EACore.ini yazarak kayıt edin. Bu dosyayı alıp Origin dosyalarının olduğu yere atın dosya değişikliğini onaylayın. Bu işlemleri yaparken Origin kapalı olsun. Sonra Origini açıp indirme işleminizi başlatın.
Konuyu açmadan önce böyle bir çözüm buldum, fakat hala sorunu çözmedi maalesef.

Modemi de kapatıp açtım, speedtest de yaptım bir problem gözükmüyor, şuan steam üzerinden ufak bir indirme denedim 6mb/s civarlarını gördü, bundan daha önce bf4'ü indirirken de 3.5mb/s 'yi geçmiyordu indirme hızı.

Konuyu açmadan önce böyle bir çözüm buldum, fakat hala sorunu çözmedi maalesef.

Modemi de kapatıp açtım, speedtest de yaptım bir problem gözükmüyor, şuan steam üzerinden ufak bir indirme denedim 6mb/s civarlarını gördü, bundan daha önce bf4'ü indirirken de 3.5mb/s 'yi geçmiyordu indirme hızı.
Ben ve arkadaşlarım bu şekilde çözmüştük. Çözülmemesine şaşırdım açıkcası.

Geri
Yukarı