Origin İndirme Sorunu

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar,dün akşam bilgisayarıma format atmıştım. Daha sonra ise origin üzerinden satın aldığım oyunları yeniden indirmeye başladım. İlk olarak fifa 14 insin dedim, oyunu indirmeye başladım. Oyunu yüzde 58 olarak bıraktım dün akşam. Bugün ise kaldığım yerden devam etmek istedim. Devam ettirmeye başladım ve 1 saate yakın bir süre sonra geldim, baktım ki bilgisayar siyah ekrandaydı. Fare ve klavye tuşlarına bastım,ama ekran görüntüsü gelmedi. Reset tuşuna bastım ve bilgisayar yeniden açılınca tam anlamıyla kafayı sıyırdım :). Fifa 14 kaldığı yerden devam etmiyor,hatta yeniden download yapma seçeneği gözüküyordu. Gördüğünüz gibi o kadar beklediğim zaman boşa gitti. Burada origin hatalı mıdır? Bana göre öyle. Görüşlerinizi bekliyorum, saygılarla.

Ben tekrar tekrar indirmemek için Origin Games klasörü altındaki dosyları yedekliyorum. Formattan sonra aynı yerlerine kopyalıyorum. %100'den devam ediyor :) (NOT: Fifa 14 için geçerli değildir.)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı