Origin karttan para çekmesine rağmen üyeliği yenilemiyor

dijvaradrian

Centipat
Origin üzerinden Origin access üyeliğimi kredi kartım ile yenilemeye çalışıyorum. Hesabımdan para çekiliyor fakat üyeliğim aktif olmuyor ve başarısız işlem olarak gösteriyor. Fakat banka hesabımdan para çekiliyor ve bankayı aradığımda da paranın onlara geçtiğini ve bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. EA Help yazdığımda da onlar da bana paranın hesaplarına gelmediğini ve işlemin başarısız olduğunu söylüyorlar. Kafayı yiyeceğim 3 defa aynı sorun oldu. Hepsi de bir hafta içerisinde oldu, 2 defa Ziraat bankasından 1 defa da Garanti bankasından yaptım. 3'ünde de hesabımdan para çekildi ve üyeliğim yenilenmedi. Yardımcı olur musunuz lütfen? Kafayı yemek üzereyim ne yapabilirim? Onu geçtim artık üyeliğimi yenileyemeyecek miyim?

Dostum parayı çektiğine dair bir dekont gelir sana, bu dekontu müşteri hizmetlerine mail olarak yollayıp durumu anlatırsan sana çözüm üreticeklerdir.

Canlı destek ile iletişime geçtim direk üç işlemde de aynısını yaptım fakat para bizim hesabımıza geçmedi demekten başka bir şey demiyorlar
Gerçekten de yardımcı olabilecek kimse yok mu ya ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı