Origin üzerinden indirilen FIFA 22 nasıl Steam'e taşınır?

The Developer

Decapat
Merhaba, daha önceden arkadaşımla benim bilgisayarımda oynamak için onun Origin hesabından FIFA 22 indirmiştik. Az önce Steam'den FIFA 22'yi satın aldım. Bilgisayarımdaki mevcut oyun dosyalarını Steam'e tanıtmamın bir yolu var mı? Yoksa tekrar indirmem mi gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, daha önceden arkadaşımla benim bilgisayarımda oynamak için onun Origin hesabından FIFA 22 indirmiştik. Az önce Steam'den FIFA 22'yi satın aldım. Bilgisayarımdaki mevcut oyun dosyalarını Steam'e tanıtmamın bir yolu var mı? Yoksa tekrar indirmem mi gerek?

Kütüphanede artı var ona bas Steam dışı oyun ekle var bildiğim kadarıyla böyle yapılıyor.

Merhaba,

Ne yazık ki, Origin üzerindeki oyunları Steam'e taşıdığınızda, Steam arayüzünün ve işlevselliğinin tüm avantajlarından yararlanamazsınız. Oyunu Steam üzerine taşımak için Steam dışı bir oyun olarak eklemeniz gerekecek. Steam dışı bir oyun olarak eklerseniz, Steam oyunun güncellemelerini indiremez. Oyun güncel değilse Steam'de çevrimiçi olarak oynayamasınız.

Steam üzerinden oynamak için oyunu yeniden indirmek en iyisi olacaktır.

Aynısını BF1 için yapmaya çalışmıştım buradaki birkaç yolu denedim fakat olmadı en sağlıklısı baştan indirmek

Teşekkür ediyorum arkadaşlar, sanırım böyle bir şey mümkün değil. Oyunu baştan indirmek gerek.
Edit: Arkadaşlar oyun dosyalarını alıp steamapps/common altına kopyaladım. Sonra oyunu indirmeye başladım, oyun dosyalarını doğruladı ve ekstradan 4 GB bir indirme başlattı. (Sanırım update) . Bu yöntemle olabilir. Birisi konuya sonradan bakarsa bu yöntemle çözebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı