Origin ve Uplay'de "0xc0000005" hatası

Emrearg

Femtopat
Daha fazla  
Origin ve Uplay'de 0xc0000005 hatsı alıyorum ikisine de denemediğim şey kalmadı. Process Monitor de hata raporlarını aldım yine olmadı.

Ekran görüntüsü 2021-05-08 150828.png

Ekran görüntüsü 2021-05-08 150837.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu rapordan bir şey çıkmadı diyecektim ama arkada DirectXrunnable.exe isimli yazılımın çalıştığını gördüm. Kendisi zararlı bir yazılım. Miner virüsüydü yanlış hatırlamıyorsam. Sisteminize Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın. Sorun bundan kaynaklı muhtemelen.

Son düzenleme:
Bu rapordan bir şey çıkmadı diyecektim ama arkada DirectXrunnable.exe isimli yazılımın çalıştığını gördüm. Kendisi zararlı bir yazılım. Miner virüsüydü yanlış hatırlamıyorsam. Sisteminize Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın. Sorun bundan kaynaklı muhtemelen.
Malwarebytes ile tarama yaptım 34 tane zararlı dosya bulup sildi lakin sorun devam ediyor

Ubisoft için sorun devam ediyor sanırım. Oyunlarını yedekleyip, kaldırıp kurabilirsin senin için sorun olmazsa. Yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi?

Ubisoft için sorun devam ediyor sanırım. Oyunlarını yedekleyip, kaldırıp kurabilirsin senin için sorun olmazsa. Yönetici olarak çalıştırmayı denedin mi?
origin devam ediyor galiba uygulamayı kapattım böyle yazdı
bu arada ubisoftu kaldırdım tekrardan kurdum yönetici olarak çalıştırdım aynı
Ekran görüntüsü 2021-05-08 184647.png

Yeni konular

Geri
Yukarı