Origin "You must be online..." sorunu

Yankı Can

Kilopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Meslek
Hava Kuvvetleri Personeli
Uzun bir aradan sonra tekrar bilgisayara internet geldi. Origin'e girmek istedim haliyle güncelleme geldi direk güncelledim ve kabus başladı.
Arkadaşlar bu sorunla ilgili you must be online when logging in for the first time olarak google'de arattığımda gerek bizim gerek yabancı forum sitelerinden bakabilmiş olsam da yine de çözemedim sorunu. Technopat forumda da bir çok buna benzer konu vardı, oradaki yönergeleri de denedim fakat yine aynı sonuç. Güncel olarak yeni bir çözümü vardır diye umuyorum.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ kaynaklı bir sorun olabilir. VPN kullandığınız zaman giriş yapabiliyor musunuz? Eğer yapabilirseniz, ağ kaynaklı bir sorundur. Genelde bu tarz sorunlardan kaynaklı oluyor. VPN ile girmeye çalışın. Ona göre yöntemler uygularız.

Önerdiğiniz vpn programı var mı deneyebilirim.

Arkadaşlar lütfen tw den yapabilecek var mı?

İnternet yokken çevrimdışı olarak kullanıyordum. Sonra internet geldi go online dedim çıkış attı sonra güncelleme geldi sonrası malum .

Eklemek isterim originin sitesine ve balleoga falan da giriş yapamıyorum.

Recep abi Mikail abi yok mu bunun bir çaresi.
Arkadaşlar fazla giremiyorum zaten bari girdiğim zaman kafam dağılsın. Muhakkak teamvieverden yapabilecek arkadaşlar vardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı