Origin'de Battlefield 3'ü C sürücüsünden D sürücüsüne taşıma

bymehmet

Kilopat
Yer
Amasya
Abiler Origin'de Battlefield 3'üm vardı. Ordaki origin ve origin games dosyasını C:'den D:'ye atınca origin Battlefield 3'ü algılamıyo. Şimdi yeniden indir butonu çıkıyor. Ben de 25 GB'lık şeyi o kadar beklemek istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Origin'e ait tüm dosyaları kopyalayıp "D'ye yapıştır'dıktan sonra D içindeki Origin'den oyunu başlatın, olması gerek.

Yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz hocam. Bu rehberle yapacak arkadaş:

Origin oyun yedekleme rehberi | Technopat Sosyal

Rehbere ek olarak oyunun indirme konumunu değiştirecek tabi.
Hocam, dediğim gibi daha önce de kopyala yapıştır ile yapmıştım. Emin olmak adına demin tekrar yaptım oluyor.

Yapılması gereken: ''Origin Game'' klasörünü istenilen bölüme (örneğin ''D'ye) kopyalayıp daha sonra Origin exe dosyasını indirip ''Origin Game'' klasörüne yüklüyoruz.

Origin>settings>advanced. Aşağıdaki gibi ayarlayın. Sonra Battlefield dosyalarından bir tane silin bakalım algılayacakmı. Ben böyle yapmıştım. D olarak değiştirin. Oyunu D'ye taşıyın.(Origin games.) Change diyerek D'ye girin Origin Games'e tıklayın. Alttakini ise, D'ye Origin'i taşıyıp Origin'i seçin. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Resim:

Dosya Ekleri

• www.jpg
    www.jpg
    152,8 KB · Görüntüleme: 282
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı