Origin'de hemen hemen bütün oyunlarda %50 indirim

Yeni oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni oyun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pardon ''gerçek oyun mu ?'' yazmışım o ana oyun mu ? Olacaktı fiyatı ucuz görünce DLC zannettim bu oyunu kurunca direk oynayabiliyor muyuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Battlefield 3 almayı düşünüyorum 4 çıkmadan bir oynayalım şu oyunu :) Yalnız aklıma takılan şu; Amazonda 16 $ civarı (bazen 10$'a kadar iniyor), Origin'de 20 $. Aralarında bir fark var mıdır?

Şöyle bir şey. Amazonda aldığın şey, bildiğim kadarı ile kutulu. Kutunun gelmesi için baya bir beklersin. Origin de ise oyunu satın aldığın an indirirsin. Amazonda key seçeneği var ise, oradan al derim.

Evet aldığın zaman indirebilirsin. Yalnız bu bir DLC bunu kurman için Simcity'nin bu oyunlarından biri lazım.

Link : Origin

Dikkatli bakar mısın link'e? Battlefield 3 ile SimCity'nin ne alakası var? Orada satın alacağı DLC falan değil. Orjinal oyun.

FaruQ-D-D, sen o oyunu al. Sonra Origin den aktif et. Oyunu kur, keyfini yaşa!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı