Çözüldü Origin'deki FIFA hesabını Steam'daki FIFA'ya aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

batflleck

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Origin'de bir yıllık play Pro hesabına sahiptim dolayısıyla FIFA 20-21 vb. oyunlara bedava sahip oldum. FIFA 21'i bayağı oynadım ve elimde haliyle kaliteli bir hesap oldu ancak şubatta play Pro hesabımın üyeliği bitiyor. Steam'den FIFA 21 alıp devam etmek istiyorum ancak merak ettiğim bir şey var. Origin'deki hesabımı veyahut kadromu Steam'de satın aldıktan sonra nasıl açabilirim? EA hesabı ile giriş yapsam direkt tanır mı yoksa yeni bir EA ile girmek şart mı? Ve Play Pro üyeliğim bitse bile o Origin hesabındaki ilerleme o hesapta kalır mı? Steam'den indirip Origin hesabımı girsem diye diyorum? Bilen varsa cevaplarsa çok makbule geçer. Kafamı fazlasıyla kurcaladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam ile de aynı Origin hesabına bağlanırsanız ilerlemeniz eşitlenir. EA Play üyeliği bitince ilerleme silinmiyor.
Merhaba arkadaşlar, ben Origin'de bir yıllık play Pro hesabına sahiptim dolayısıyla FIFA 20-21 vb. oyunlara bedava sahip oldum. FIFA 21'i bayağı oynadım ve elimde haliyle kaliteli bir hesap oldu ancak şubatta play Pro hesabımın üyeliği bitiyor. Steam'den FIFA 21 alıp devam etmek istiyorum ancak merak ettiğim bir şey var. Origin'deki hesabımı veyahut kadromu Steam'de satın aldıktan sonra nasıl açabilirim? EA hesabı ile giriş yapsam direkt tanır mı yoksa yeni bir EA ile girmek şart mı? Ve Play Pro üyeliğim bitse bile o Origin hesabındaki ilerleme o hesapta kalır mı? Steam'den indirip Origin hesabımı girsem diye diyorum? Bilen varsa cevaplarsa çok makbule geçer. Kafamı fazlasıyla kurcaladı.
Steam'e de aynı Origin hesabıyla bağlandığınız için FUT kadronuz vs. Steam'de de olacaktır.

Steam ile de aynı Origin hesabına bağlanırsanız ilerlemeniz eşitlenir. EA Play üyeliği bitince ilerleme silinmiyor.

İkinize de teşekkür ederim. Steam'dan inse bile Origin hesabı istediğini duyduğum için bağlanır mı sorusu hep aklımdaydı. Demek ki bağlanıyormuş. Çok mutlu oldum. Hemen alacağım :). Peki ben Origin'de Pro hesabım olduğu için Ultimate sürümü kullanıyordum, Steam'den standart veya Champions sürümü alsam hesaplar arasında uyuşmazsızlık olur mu?

Benim de bir sorum olacak benim de Origin hesabım var PS Store'den PS 5 için FIFA aldım ayrıca Ultimate kadromu Origin'den PS de kine akrarabilme şansım var mı?

Banada yardım eder misiniz? Steam üzerinden FIFA 21 aldım ve Origin hesabım ı değiştirmek istiyorum bağlantıyı nasıl kesebilirim hesap değişir isem sıkıntı olur mu değiştirme sebebim ise Ultimate takım adımı değiştirdim ve öyle kaldı oyle kulanmak istemiyorum teşekkürler. Ve ultimate takım kurma hakkım 2 tane kalmıs. Ve takımı silmeme rağmen görevler silinmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı