Origin'den Battlefield 3 İndirme

ultramit1

Kilopat
Herkese merhaba arkadaşlar. Origin'den Battlefield 3'ü indirmek istiyorum ;Ancak benim internetim hızlı değil, ben download yarıda iken mesela %40 doldu diyelim; Ben bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda kaldığım % 40'dan devam edermiyim yoksa en baştanmı başlamam lazım ? Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum herkese iyi günler.

Herkese merhaba arkadaşlar.Origin'den Battlefield 3'ü indirmek istiyorum ;Ancak benim internetim hızlı değil,ben download yarıda iken mesela %40 doldu diyelim;Ben bilgisayarı kapatıp tekrar açtığımda kaldığım % 40'dan devam edermiyim yoksa en baştanmı başlamam lazım ? Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum herkese iyi günler.

%40'da durdurursan tekrar oradan başlarsın. Her türlü halledersin.

Eğer kapatıp birdahaki açtığında devam etmek istersen sorunsuz bir şekil kaldığın indirme limitinden devam edersin. Ama bilgin olsun eğer Preium aldıysan oyun yüklendiyse ek paketleride yüklüyor ortalama her biri 2-3 gb arasında.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı