Origin'den Kredi Kartsız Nasıl Oyun Alınır?

Xana.

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi günler. Origin'le haşır neşir olan arkadaşlar bir el atın işin içinden çıkamıyorum. Battlefield 4 şu an hala indirimde ve 5 euro. Almak istiyorum ancak kredi kartı haricinde başka hiçbir ödemeye izin yok gibi bir şey. Paypal denilen şeyi araştırayım dedim Türkiye'de (hatta burada haberini okumuştum Türkiye desteği kesildi diye) desteği kaldırılmış. Paybyme gibi bir şey var ancak bankaya git başvur kart versinler kargoyla gelmesini bekle şudur budur derken indirim de bitecek belki bir anlamı kalmayacak. Yani Steam gibi mobil ödeme sistemi yok, cüzdan kodu alma olayı yok o kadar sinir oldum ki oyunu almaktan vazgeçeceğim böyle giderse. Playstore ve mobil ödemeyle key satan sitelere de baktım ama fahiş fiyattan satıyorlar 5 euro olan oyunu. Zaten key satan sitelere pek güvenemiyorum o da ayrı bir mesele. Geçen Far Cry 3 aldım Steam'den ve üşendiğimden gidip cüzdan kodu da almadım telefondan yükledim yav ne rahat yüklemiştim. Abi biri söylesin yok mudur bunun bir kolayı veya kimse mi itiraz etmez, şikayette bulunmaz ne bileyim change.org'da imza kampanyası falan toplamaz; Origin sen ne biçim iş yapıyorsun adam gibi ödeme seçeneklerini çoğalt diye. Orijinal oyun almak bir dert oldu yeminle. Banka kartı var ondan da yüklenmiyor bu arada. çevremde de kimse yok bir iki arkadaştan rica ettim parasını veririm diye ancak herkes kredi kartından dili yanmış ki hesaplarını kapattırmışlar.

Paybyme kart kapandı, Paypal desteği kesildi. İninal kart ile Origin Access'e katılmayı denedim ancak ön ödemeli kart geçerli değildir dedi. Forumda İninal ile oyun alırken sorun yaşayan kullanıcılar vardı, o yüzden bilemiyorum bence tek yolu kredi kartı gibi şuan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı