Origin'den satın alınan Battlefield'i Steam'e eklemek

mstrfnd

Centipat
Arkadaşlar Origin kütüphanemde BF5, BF1, BF4, BF3 var ve bu oyunları ya da hangisi mümkünse, Steam'e bağlamak mümkün mü? Yoksa tekrar mı Steam'den bu oyunları almalıyız?

Arkadaşlar ben de bu konuya cevap arıyorum. Origin hesabımda BF1 var. Steam'de EA Pass ile BF1 Revolution da almış oldum. İkisini birleştirmenin bir yolu var mı?

Arkadaşlar ben de bu konuya cevap arıyorum. Origin hesabımda BF1 var. Steam'de EA Pass ile BF1 Revolution da almış oldum. İkisini birleştirmenin bir yolu var mı?
İkisine de aynı Origin hesabıyla giriş yaptığınızda ilerlemeniz aynen devam ediyor. Ancak Origin kütüphanenize girdiğinizde 2 tane Battlefield gözüküyor dikkat ettiyseniz. Bir tanesinin altında Steam yazıyor diğerindeyse hiçbir şey yazmıyor. Yani ikisini hala bir saymıyor. Origin kütüphanenizde bulunan bir oyunu ayrıca Steam'den de almadıysanız Steam'de resmi olarak gözükmüyor.

Originde sahip olduğum battlefield 1 ve 4 oyunlarını, arkadaşlarım steam üzerinden alsalar birlikte oyanayabilirmiyiz. Yoksa steam üzerindende satınmı almam gerek birlikte oynayabilmek için.

Originde sahip olduğum battlefield 1 ve 4 oyunlarını, arkadaşlarım steam üzerinden alsalar birlikte oyanayabilirmiyiz. Yoksa steam üzerindende satınmı almam gerek birlikte oynayabilmek için.
Steam üzerinden tekrar almana gerek yok. Steam'den alanlar da Origin'e bağlanıyor zaten. Oyun içerisinden birbirinize davet atabilirsiniz.

Geri
Yukarı