Orijinal 250 PS4 kolu nereden bulunabilir?

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Orijinal PS4 kolu arıyorum. Bütçem 280. Bu bütçe ile orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? MediaMarkt ve Vatan Bilgisayar'dan orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? Xbox, Logitech önermeyin kullanamıyorum PS4 kolu istiyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal PS4 kolu arıyorum. Bütçem 280. bu bütçe ile orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? MediaMarkt ve Vatan Bilgisayar'dan orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? Xbox, Logitech önermeyin kullanamıyorum PS4 kolu istiyorum sadece.

Orijinal PS4 kolu arıyorum. Bütçem 280. Bu bütçe ile orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? MediaMarkt ve Vatan Bilgisayar'dan orijinal PS4 kolu bulabilir miyim? Xbox, Logitech önermeyin kullanamıyorum PS4 kolu istiyorum sadece.
O fiyata anca 2. el bulursun ama 2. el bence kol alma illa bir tuşta problem oluyor.

O fiyata anca 2. el bulursun ama 2. el bence kol alma illa bir tuşta problem oluyor.
Sony özel indiriminde şuan 450 liraya orijinali satılıyor ona bak. Yan sanayilerle uğraşma.
İkinci el bulabilirsiniz anca. Orijinal olup olmadığını anlamak için seri numarası sorgulanabilir, YouTube’da orijinal-çakma farklarına dair videolar var onlara bakılabilir.
Maalesef bulamazsın sıfır ama 2.el belki.
PS4 "layout"unda bir gamepad arıyorsan Monsterınkine bakabilirsin ama küçük biraz bilgin olsun. Onun dışında başka markalarınkine bak derim.
İkinci el bulabilirsiniz anca. Orijinal olup olmadığını anlamak için seri numarası sorgulanabilir, YouTube’da orijinal-çakma farklarına dair videolar var onlara bakılabilir.
Sıfır en düşük ne kadar bulunabilir? Belki 300 350 çıkabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı