Orijinal Asus Zenfone 2 Laser Almak

berat158

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar son günlerde yeni bir telefon alma sürecine girdim. Araştırdım internet sitelerinden ve ASUS Zenfone 2 laser almaya karar verdim. Çok fazla oyun oynamıyorum sadece kamera ve internet kullanımı için bana uygun bir telefon olacağı sonucuna vardım tam satın alacaktım ki test model C muhabbetlerini gördüm. Yani ASUS kullanılmış ürünleri piyasaya sürmüş ve bundan mağdur olan çok kişi var.Ben de şüphe ettim şimdi alıpta kullanamadan bozulur diye. Sizlerden yardım istiyorum orijinal asus test modeli olmayanları piyasada nasıl bulurum. Aklıma bir şey geldi ama böyle olur mu bilmiyorum. İnternetten sipariş edip tüm özelliklerini deneyim 3-4 gün içinde eğer bir sorun varsa 7 gün içinde koşulsuz iade hakkını kullanayım. Başka fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim orijinal bulmak için. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olacağını sanmıyorum. Asus sonuçta. Ama tabiki koşulsuz iade kapsamında iade edersin. Bence Zenfone 3 ailesini beklemelisin.

Tam olarak bütçen ne kadar? Kamera olarak güzel telefon. Donanım olarak ise giriş seviyesi bir model.

Siyah olanı kullanıyorum. Asphalt 8'i en yüksek ayarlarda nadir kasmalarla oynuyorum.
Bütçem 700 lira civarı ama 5.5 inç almayı düşünüyorum 800 liraya , ayrıca pek fazla oyun oynamıyorum kamera ve orta düzey oyunlar beni idare eder.

Bütçem 700 lira civarı ama 5.5 inç almayı düşünüyorum 800 liraya , ayrıca pek fazla oyun oynamıyorum kamera ve orta düzey oyunlar beni idare eder.
Kamera konusunda şüphen olmasın. 700 TL bandındaki çoğu telefondan iyidir. 5'' modelde 6 saat 49 dk. ekran süresi aldım. 5.5'' modelde 7 saat alırsınız diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı