Orijinal ayakkabı almanın avantajları ve dezavantajları

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Orijinal ayakkabı almayı düşünüyorum ama hala o kadar para verilir mi verilmez mi diye düşünüyorum. Acaba orijinal ve çakma ayakkabılar arasında ne fark var?

Merhaba arkadaşlar. Orijinal ayakkabı almayı düşünüyorum ama hala o kadar para verilir mi verilmez mi diye düşünüyorum. Acaba orijinal ve çakma ayakkabılar arasında ne fark var?

Çakma ayakkabılar genelde kalitesiz oluyor. Flo gibi yerlerden almayın zaten gördüğünüz 400-500 TL ayakkabılar Flo'da çakma.

Orjinalin rahatlığını ve kalitesini bariz hissedersin. Ayrıca koku yapmazlar ve uzun ömürlü olurlar. Çakma olanlar koku yapabilir. Çok rahatsız hissettirmeyek şekilde gereken konforu sağlayabilirler. Ömürleri daha kısa olur.

En iyisi marka takıntısı olmadan, gözüne hangisi güzel geliyorsa ve rahatsa onu almak. İlla orjinal olsun diye ayakkabı almana gerek yok. Orjinalinden ayırt edilemeyen çakmalar da oluyor.

Orijinal ayakkabı aynı bir farkı yok ne kalitesini ne de başka bir şeyini hissediyorum normal bir ayakkabı alabilirsin hem paran cebinde kalır.

Geri
Yukarı