Orijinal Blur var mı?

Selam arkadaşlar. Blur oynamak istiyorum bilgisayar üzerinden. Fakat orijinal bulamadım. Korsandan başka bir çözüm var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Blur konsola özel bir oyun diye biliyorum. PC'de ancak çeşitli emulatörler arayıcılıyla oynayabilirsiniz. RPCS3 ile bu mümkün.

Düzeltme: Blur PC'ye de varmış yanlış hatırlamışım. :)

Son düzenleme:
Maalesef yok.

Blur konsola özel bir oyun diye biliyorum. PC'de ancak çeşitli emulatörler arayıcılıyla oynayabilirsiniz. RPCS3 ile bu mümkün. Bilgisayara çıkmamış bir oyunun zaten orijinalini de bilgisayar için bulamazsınız. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Blur, Mayıs 2010'da Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir arcade yarış video oyunudur. Bizarre creations tarafından geliştirilmiş ve activision tarafından kuzey Amerika ve Avrupa'da yayınlanmıştır.

Kaynak: Blur (video game) - Wikipedia

Blur konsola özel bir oyun diye biliyorum. PC'de ancak çeşitli emulatörler arayıcılıyla oynayabilirsiniz. RPCS3 ile bu mümkün. Bilgisayara çıkmamış bir oyunun zaten orijinalini de bilgisayar için bulamazsınız. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış, blur bilgisayar platformunda bulunuyor sadece en çok PS3'te oynandığından yanlış anladınız herhalde.

Geri
Yukarı