Orijinal Cihaz ile Replika Cihazların Arasındaki SAR Değeri Farkı Ne Kadardır?

User not found

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar geçmiş bayramınız mübarek olsun, zamanında kutlayamadım kusura bakmayın :(

Arkadaşlar diyelim orijinal bir telefonun SAR değeri 0.6W/kg ve bunun kopyasının SAR değeri zaten bundan fazla. Orijinalin değerine göre Replika'nın değeri zaten yüksek olacak ama çok fazla mı yoksa yüksek mi olur diye merak etmiştim. Teşekkürler. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ribozom dedi:
Bence çok yüksek olur. Üreten fabrika bile bilmiyor bu değeri gerisini sen düşün.

Elimde bir replika S3 mini var 1-2 yıl idare etmem gerekiyor. Cebime koymuyorum pek. Koysam da kapalı olarak koyuyorum. Bilgisayardan Android için yazılımlar üretirken test etmek için kullanacağım. Bazen de konuşurum belki fakat 1-2 yıl kullansam sağlık sorunu yaşarmıyım yukarıdaki yaptıklarımla? (Bu süre artabilir... Telefonum bozuldu, bu da evde duruyordu buny kullanıyorum.)

Elimde bir replika S3 mini var 1-2 yıl idare etmem gerekiyor. Cebime koymuyorum pek. Koysam da kapalı olarak koyuyorum. Bilgisayardan Android için yazılımlar üretirken test etmek için kullanacağım. Bazen de konuşurum belki fakat 1-2 yıl kullansam sağlık sorunu yaşarmıyım yukarıdaki yaptıklarımla? (Bu süre artabilir... Telefonum bozuldu, bu da evde duruyordu buny kullanıyorum.)
Programı yaparken yine yakınında bulunacağı için kullanmanı pek önermem. Cebine koymasan bile masanın üstünde devam edecek dalga yaymaya.

Programı yaparken yine yakınında bulunacağı için kullanmanı pek önermem. Cebine koymasan bile masanın üstünde devam edecek dalga yaymaya.

Babam bunu yıllarca kullandı ya 1-2-3 yıl kullandı. Ama bilmeden. Bende bu gün öğrendim böyle birşey olduğunu. Haliyle panikledim. 😐 Boşta dururken kapatırım merak etmeyin.

Bu kadar çok Dalga yaymasına ne neden oluyor?

Eğer Android Studio kullanıyorsan Windows üzerinde optimizasyon sıkıntısı var, Linux dağıtımlarında 5 kat daha hızlı çalışıyor. AVD de Linux'ta daha performanslı çalışıyor.

Bilgisayarda test etmek sıkıntıydı zaten. Bu yüzden bunu kullanıyordum fakat kendi telefonum çöpe gidince bununla kaldım. 🙁

Babam bunu yıllarca kullandı ya 1-2-3 yıl kullandı. Ama bilmeden. Bende bu gün öğrendim böyle birşey olduğunu. Haliyle panikledim. 😐 Boşta dururken kapatırım merak etmeyin.

Bu kadar çok Dalga yaymasına ne neden oluyor?
İster istemez saatler boyu çalışacaksın cihazın üstünde yani sürekli kapat aç yapamazsın. Kullanılan donanımlar neden oluyor.

İster istemez saatler boyu çalışacaksın cihazın üstünde yani sürekli kapat aç yapamazsın. Kullanılan donanımlar neden oluyor.

Cihaz üzerinden oynamalar yapıp kullanılan donanımların gücünü azaltabilsek normale indirebilme şansımız varmı? Eğer varsa hız umrumda değil. Sağlık önemli. 🙁

Geri
Yukarı