Orijinal Dualshock 4 nereden alınır?

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba orijinal Dualshock 4 almak istiyorum. Geçen hafta Mediamarkt ve Vatan Bilgisayarın sitesinde vardı ama stokta yok yazıyordu şimdi ise hiç yok sitede. Tamamen kalkmış siteden. Sadece Teknosada var o da 800 lira. Mediamarkt'da 700 liraydı ve Mediamarkt'dan 50 lira indirim kuponum var. Sizce Medimarkt stoklarına yeniden gelecek mi? Yoksa Dualshock 4 üretimi durdu da benim mi haberim yok.

Hocam birkaç tane baktımda çoğu tamir görmüş ve sıfır fiyatına yakın satılıyor. Son DualShock 4'üm analog drift sıkıntısı çıkardığı için 2.el almak istemiyorum.

O zaman hocam stoklara gelir gelmez demek bize düşmez çünkü dayanacağımız bir argüman yok acelem yok diyorsanız bekleyin veya GittiGidiyor'a bakın o sitede de ikinci el satılıyor ama en azından alıcı taraftarı olduğu için site kafanız rahat olur.

O zaman hocam stoklara gelir gelmez demek bize düşmez çünkü dayanacağımız bir argüman yok acelem yok diyorsanız bekleyin veya GittiGidiyor'a bakın o sitede de ikinci el satılıyor ama en azından alıcı taraftarı olduğu için site kafanız rahat olur.
2 ay sürem var hocam. 19 Nisana kadar sürem var.

Geri
Yukarı