Orijinal FIFA 20'de offline moda nasıl girilir?

bnymn18

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım - Bilgisayar Teknisyeni - Halkla İlişkiler Uzmanı
Merhabalar. Yeni bir eve taşındım ve burada internet bağlantısı henüz aktif edilmedi. Origin üzerinden FIFA 20'yi satın aldım ve internetim bağlı olduğu sürece Online ve offline modunda oyunu oynuyordum. Dediğim gibi bu ev adresinde internet yok ve offline olarak giriş yapmak istiyorum. Ancak bazı hatalar karşıma çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim. Öncelikle Origin'den giriş yapıp offline moda girdim, ardından FIFA 20'yi çalıştırdım ve oyna butonuna basınca "dislpayname field missing from registry" olarak bir sekme açıldı. Open Origin deyip giremiyorum çünkü internet bağlantısı yok, normal EA üzerinden deniyorum onu da kabul etmiyor. Kısacası ben bu oyuna internetin olandan nasıl gireceğim? Sadece internet varken oynamak için para vermiş olamam.

16140884033715351687547235205216.jpg

16140881802567590510246384023695.jpg

Başka bir çözüm var mı bilmiyorum ama ben de PES 20'yi internete bağlı olmadan oynayamıyordum. Telefonunuzun internetini paylaşıp, bilgisayardan bağlanın oyun içine girin, girdikten sonra bağlantıyı kesebilirsiniz.

Telefonunuzun mobil verisine oyuna girene kadar bağlanın oyuna girdikten sonra kapatın ben PES 2021 de bunu yapmıştım.

Küçük bir sorunumuz var. Bilgisayarım masaüstü ve Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Bu yüzden mobil veri üzerinden de bağlantı gerçekleştiremiyorum. Başka bir öneriniz var mı? Teşekkürler ederim beyefendi.
Başka bir çözüm var mı bilmiyorum ama ben de PES 20'yi internete bağlı olmadan oynayamıyordum. Telefonunuzun internetini paylaşıp, bilgisayardan bağlanın oyun içine girin, girdikten sonra bağlantıyı kesebilirsiniz.

Teşekkür ederim beyefendi ancak bilgisayarım masaüstü ve Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Mobil veri ile bağlantı kuramıyorum.

Küçük bir sorunumuz var. Bilgisayarım masaüstü ve Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Bu yüzden mobil veri üzerinden de bağlantı gerçekleştiremiyorum. Başka bir öneriniz var mı? Teşekkürler ederim beyefendi.

Teşekkür ederim beyefendi ancak bilgisayarım masaüstü ve Wi-Fi özelliği bulunmuyor. Mobil veri ile bağlantı kuramıyorum.

Hocam LAN kartınız yok mu?

Ne yazık ki yok beyefendi.

Android kullanıyorum ve olmuyor. Şu an denedim.

Merhabalar belki bu video işinize yarayabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar belki bu video işinize yarayabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim gerçekten çok sağ olun bağlarken bayağı bir sorun çıkardı telefonum ama sonunda bağladım zaten 2 dk bağlı kalması yetti. Tekrar tekrar teşekkür ederim. @334899 ve @Efe10

Geri
Yukarı