Orijinal GTA 5 "Uygulama Hatası" verir mi?

Kazuhira Miller

Kilopat
Yer
Mother Base
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba benim sorum şöyle olacak ↓

Arkadaşlar ben internetten torrent üzerinden GTA 5 in 3DM, RLD ve Repack versiyonlarını indirdim crackleri de düzgün yapmama rağmen oyunu açtığımda "Uygulama Hatası → Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc00007b" hatasını aldım bu hatayı indirdiğim 3 sürümde de aldım internetten çözümlerine de baktım ama her şeyi denememe rağmen bir türlü bu sorunu çözemedim ve GTA 5'i oynayamadım. Bunun üzerine arkadaşlarım bana para biriktirip orjinalini al onda böyle bir hatayla karşılaşmazsın dediler ve bu hatanın System32 ve SysWOW64 klasörlerinde bulunan dll dosyalarının birbirine karışmasından kaynaklandığını söylediler. Korsan oyunlarda orjinal oyunu kırıp dosyalarını değiştirdikleri için böyle bir sorun oluyormuş ve bende olduğu gibi "Uygulama Hatası" veriyormuş bana aynen böyle dediler. Şimdi benim sorum şöyle ↓

Acaba orjinal GTA 5 alsam bu hatayla tekrar karşılaşır mıyım ?

Arkadaşlar lütfen cevap verin bende ona göre alıp almayacağıma karar vereyim yani şimdi gider alırım bilgisayara kurarım yine aynı hata çıkarsa diye söylüyorum o zaman GTA 5 i boşuna almış olurum. Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum inşallah güzel haberler verirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal oyunu alıp Rockstar üzerinden indirip kurarsan almazsın öyle hatalar. Crackli sürümlerde dosya sistemiyle oynandığı için bu tür hatalar meydana geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı