Orijinal GTA San Andreas korsan üzerine mi kurulur?

Do6uk4n

Hectopat
Yer
Nazilli
Daha fazla  
Meslek
Counter Terrorist
Arkadaşlar 1-2 ay önce MTA'yı bilgisayarıma kurmuştum. Şu şekilde GTA San Andreas'ı internetten korsan olarak indirip MTA'yı da onun üstüne kurdum ve şimdi de GTA San Andreas'ı normal olarak oynamak istiyorum. Steam'den GTA SA'yı indirdiğimde herhangi bir sorun olmaz değil mi? Mesela MTA kendi kendine kendini GTA SA Steam üzerine kurmaz. Bunun cevabını arıyorum.
Not: Bilgisayarımda hem MTA hem GTA SA kurulu olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den alınan GTA'yı belirli işlemler yapmadan MTA'ya kullandıramazsınız.

Arkadaşlar 1-2 ay önce MTA'yı bilgisayarıma kurmuştum. Şu şekilde GTA San Andreas'ı internetten korsan olarak indirip MTA'yı da onun üstüne kurdum ve şimdi de GTA San Andreas'ı normal olarak oynamak istiyorum. Steam'den GTA SA'yı indirdiğimde herhangi bir sorun olmaz değil mi? Mesela MTA kendi kendine kendini GTA SA Steam üzerine kurmaz. Bunun cevabını arıyorum.
Not: Bilgisayarımda hem MTA hem GTA SA kurulu olacak.
Kurulmaz fakat orijinal GTA: SA'ya da MTA kurulabiliyor sadece SA:MP kurulamıyor.

GTA SA'yi korsan olarak gene oynayabiliyorsunuz normal. Steam uzerinden alirsaniz MTA kendi kendine kurulmaz diger GTA'ya. Korsanda calismaya devam eder.

Eğer korsan ETS 2 İndirdik ama MP Kuramazdınız çünkü hesabın içerisinde o oyun kayıtlı olmalı. GTA: SA aynen ETS 2 işlemini görüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı