Orijinal kutulu Battlefield 4 oyununu Origin'e ekleme

skyorv

Hectopat
Daha fazla  
Kutulu olarak oyunu almayı düşünüyorum içinden çıkacak olan ürün anahtarını dijital platforma ekleyebilir miyim?

Dijital kodu origin'e girerek oyunu indirebilirsiniz. Bence uğraşmayın, cd'sinden kurulumu yapın oyunu tanıtın origin'e.

Eğer kutulu oyun varsa indirmenize gerek yok.
Kodu origine girin ama indirmeye başlatmayın.
Sonra DVD takın ve setupdan oyun kurulumunu başlatın.
Bu sefer iniyor gibi göstericek ama baktığınız an 100mb/s ile indirdiğini göreceksiniz. Aslında indirmiyor oyunun kurulum dosyalarını atıyor.

Önemli değil. Sadece boşuna indirmeyin diye söyledim. Mesala benim internetim 1MB indirmesi zordu. Oyunum kutuluydu. Bu tatkiği deneme yanılma ile buldum.

Kutunun içinde bulunan kodu, üstteki seçeneklerden tam olarak ismini hatırlamadığım için söylemiyorum oraya kodu yapıştırır ve ileri next derseniz oyun Origin'e eklenir. Sonra indirmek için işlemleri falan başlatır siz cancel diyerek kapatın ve oyunu oynayın.

Kutunun içinde bulunan kodu, üstteki seçeneklerden tam olarak ismini hatırlamadığım için söylemiyorum oraya kodu yapıştırır ve ileri next derseniz oyun Origin'e eklenir. Sonra indirmek için işlemleri falan başlatır siz cancel diyerek kapatın ve oyunu oynayın.

İndirme işlemini iptal ettiği zaman oyun başlamaz. Durdurup DVD takmalı ve oyunu DVD' den kurmalı. İniyor gibi gözükecektir. Ama aslında DVD'den upload edicektir.

Dijital kodu origin'e girerek oyunu indirebilirsiniz. Bence uğraşmayın, cd'sinden kurulumu yapın oyunu tanıtın origin'e.
yardım edermısın nasıl battlefield 4 kurucam 3 cd var

Eğer kutulu oyun varsa indirmenize gerek yok.
Kodu origine girin ama indirmeye başlatmayın.
Sonra DVD takın ve setupdan oyun kurulumunu başlatın.
Bu sefer iniyor gibi göstericek ama baktığınız an 100mb/s ile indirdiğini göreceksiniz. Aslında indirmiyor oyunun kurulum dosyalarını atıyor.

BANA yardımcı olurmusun battlefield 4 nasıl kurucam

battlefield 4 kutusunu aldım ve pc kuramıyorum origin kaydoldum pc de var ama oyunu origin uzerinden indiriyordu bende iptal ettm cd den almıyor oyunu pc ye

Yorumlar biraz karışık olmus, haliyle sizin kafanız karışmış.

Neyse.
Yapmanız gereken: 1. DVD'yi takıp "Setup exe" dosyasını çalıştırın, yalnız daha önce yüklemiş olduğunuz Origin'in olduğu bölüme, klasöre kurun. Sonra sizden 2. ve 3. DVD istenecek. Kurulum bittikten sonra Origin otomatik açılacaktır ve sizden Key'i istenecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı