Orijinal Minecraft satın alma

Sahmeran07

Centipat
Selamlar, orijinal Minecraft nasıl satın alabilirim? Resmi satıcısından satın almak istiyorum, sitesine girince bir Windows 10 Edition var bir de diğeri.
get-minecraft bu linkten hangisini satın almalıyım? Bilgisayarım Windows 10. hangisi normal Minecraft bunların?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, orijinal Minecraft nasıl satın alabilirim? Resmi satıcısından satın almak istiyorum, sitesine girince bir Windows 10 Edition var bir de diğeri.
get-minecraft bu linkten hangisini satın almalıyım? Bilgisayarım Windows 10. hangisi normal Minecraft bunların?
Java Edition olanı alacaksın. Windows 10 Edition bildiğimiz mobil sürüm. Java Edition ise doğru olan seçenek. Premium hesap alıyorsun bir bakıma.

Java Edition eğer ucuza almak istiyorsan 8 TL'ye Premium satan siteler var ama hepsi güvenli değil.

O kadar oldu mu ? En son aldığımda 70TL idi. Şuan almaya kesinlikle değmez. Git bir siteden al , gelse bile çoğu yerden banlı olur.

Güvenemiyorum. Derinlemesine bir araştırma yapmak gerekir.

Ekran Alınfdssdtısı.PNG

fdsdfsfdsdsfsdf.PNG

Ben arkadaşımla 5 Liraya malum sitelerden demir paketi aldım. Nick, Şifre, Skin değişmiyor. Sadece survival oynadığımız için bir sorun olmadı. 4-5 ay kullandık ondan sonra iki hesap da birer hafta arayla gitti.

Ben arkadaşımla 5 Liraya malum sitelerden demir paketi aldım. Nick, Şifre, Skin değişmiyor. Sadece survival oynadığımız için bir sorun olmadı. 4-5 ay kullandık ondan sonra iki hesap da birer hafta arayla gitti.
Survival oynayacaksanız güzel. Evet dediğiniz çok yaygın bir şekilde oluyor. Eğer sadece survival oynarsanız bence bir sıkıntı olmaz o paraya.

Geri
Yukarı