Çözüldü Orijinal Minecraft'a geçince modlar çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Furquality

Hectopat
Önceden TLegacy kullanırdım ve orada clientside modlarımla oynardım ama MC'yi satın aldım ve şu an halihazırda yüklü modlarımla oyunu başlatamıyorum. Modları silmeden kısaca düzeltmenin bir yolu var mı?

Çözüm
Modları ve save dosyanızı kopyalayın. Sonra eskiden kalan bütün Minecraft dosyalarını silin. Oynadığınız sürümü geri yükleyip Forge veya fabric, eskiden ne kullanıyorsanız geri yükleyip dosyaları gerekli yerlere atın. Ekstra olarak CurseForge yükleyip oradan profil de oluşturup yapabilirsiniz.
Modları ve save dosyanızı kopyalayın. Sonra eskiden kalan bütün Minecraft dosyalarını silin. Oynadığınız sürümü geri yükleyip Forge veya fabric, eskiden ne kullanıyorsanız geri yükleyip dosyaları gerekli yerlere atın. Ekstra olarak CurseForge yükleyip oradan profil de oluşturup yapabilirsiniz.

Çözüm
Modları ve save dosyanızı kopyalayın. Sonra eskiden kalan bütün Minecraft dosyalarını silin. Oynadığınız sürümü geri yükleyip Forge veya fabric, eskiden ne kullanıyorsanız geri yükleyip dosyaları gerekli yerlere atın. Ekstra olarak CurseForge yükleyip oradan profilde oluşturup yapabilirsiniz.

CurseForge Forge geçenlerde sağlam malware yedi ben önermem. Açık kaynak kodlu daha iyisi olan Modrinth var.

Yeni konular

Geri
Yukarı