Orijinal Minecraft'ın halk arasında Premium Minecraft olarak geçmesi

Fiyatı akıl alır ya da kabul edilebilir bir fiyat değil, indirimi de yok. Korsan desteklemek ne kadar doğru bilmiyorum ama korsan oynadığım nadir oyunlardan biri. 216 lira veremem ben öyle bir oyuna.
Windows 10 sürümü al, en azından oynadığın oyuna bir desteğin olur. Ve windows 10 sürümü de gayet iyi bazı eksikleri olmasına rağmen.

Bazı arkadaşlar,
Minecraft biteli yıllar oldu dostum, sen konuyu biraz geç açmışsın.

dememe sinir olmuş sanırsam. Evet Minecraft biteli yıllar oldu, hala 100k oyuncusu olabilir fakat artık "herkes" minecraft oynamıyor. Tıpkı ben gibi.
Twitch'te herkes Minecraft yayını yapmıyor, YouTube'da oyun kanalları artık Minecraft çekmiyor.
Oyun kanalları dediysem öyle çoluk çocuğa hitap eden kanallar değil, gerçekten oyun oynayan insanlar.

Bazı arkadaşlar,

dememe sinir olmuş sanırsam. Evet Minecraft biteli yıllar oldu, hala 100k oyuncusu olabilir fakat artık "herkes" minecraft oynamıyor. Tıpkı ben gibi.
Twitch'te herkes Minecraft yayını yapmıyor, YouTube'da oyun kanalları artık Minecraft çekmiyor.
Oyun kanalları dediysem öyle çoluk çocuğa hitap eden kanallar değil, gerçekten oyun oynayan insanlar.
Dediğim gibi, Minecraft'ın ne olduğu hala anlaşılamadı, gerçek potansiyeli keşfedilemedi. Hep küçük veletler ve bi girip aa görüntü kalitesi çöp, oyun küplerden oluşuyor ne biçim oyun diyenler yüzünden. Hâlbuki oyunu oynanabilir kılan şey bu.

Dediğim gibi, Minecraft'ın ne olduğu hala anlaşılamadı, gerçek potansiyeli keşfedilemedi. Hep küçük veletler ve bi girip aa görüntü kalitesi çöp, oyun küplerden oluşuyor ne biçim oyun diyenler yüzünden. Hâlbuki oyunu oynanabilir kılan şey bu.
Zamanında ben de çok oynuyordum. Dev bir mod kütüphanesi var ve yapılacak çok şey var. Bir nevi ArmA 3 kadar geniş çaplı bir oyun fakat Adventure tarzı olduğu için sarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı