Çözüldü Orijinal olmayan Windows 10 lisansı donmaya etkisi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AsilTÜRK

Decipat
Orijinal olmayan lisansın PC'de takılmaya, donmaya etkisi var mı? Ne tür yan etkileri olabilir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@AsilTÜRK Lisanslamayı nereden yaptığınıza bağlı. Kesin şu olur diyemesem de 3.parti yazılımların (Crack, Loader vb.) donmaya etkisi oluyor. Gereksiz işlemciye yük bindirme ve yüksek miktarda ağ kullanımı sorunlarıyla karşılaştım. Eğer yaptığın lisanslama arkada bir hizmet çalıştırıpta işlemci kullanımını yükseltirse oyunlarda kasma illaki olacaktır. Hani sahte lisanslarda kullanmaya gerek yok. Deneme sürümünde işletim sistemi normal bir şekilde çalışıyor, bu şekilde kullanabilirsin.
@AsilTÜRK Lisanslamayı nereden yaptığınıza bağlı. Kesin şu olur diyemesem de 3.parti yazılımların (Crack, Loader vb.) donmaya etkisi oluyor. Gereksiz işlemciye yük bindirme ve yüksek miktarda ağ kullanımı sorunlarıyla karşılaştım. Eğer yaptığın lisanslama arkada bir hizmet çalıştırıpta işlemci kullanımını yükseltirse oyunlarda kasma illaki olacaktır. Hani sahte lisanslarda kullanmaya gerek yok. Deneme sürümünde işletim sistemi normal bir şekilde çalışıyor, bu şekilde kullanabilirsin.

Çözüm
Bir de şu komut istemiyle lisanslamak diye bişeyler dolanıyordu eğer öyle yapılıyorsa arkaplanda neler olduğundan emin olunamadığı için onun da performans kaybına etkisi olacağını düşünüyorum.

Bir de şu komut istemiyle lisanslamak diye bir şeyler dolanıyordu eğer öyle yapılıyorsa arka planda neler olduğundan emin olunamadığı için onun da performans kaybına etkisi olacağını düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla komut istemcisi ile sadece alttaki yazı ekrandan siliniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı