Orijinal oyun alamıyorum

Yeni çıkan ve bazı oynamak istediğim oyunları yaşımdan dolayı alamıyorum. Önce korsan oynasam sonra orijinal alsam mantıklı olur mu?
Dostum eğer paran yoksa istediğin gibi korsan oynayabilirsin, parasız bir adama illa orijinal al diye zevklerinden alıkoyamayız. Ancak eğer eline para geçerse orijinal almanı öneriyorum. Güvenli sitelerden indirmeyi unutma, virüs kapmasını istemeyiz bilgisayarının. :)

Bende önceden gta 5i korsan indirmiştim sonra modlar ve online ile

Ailem izin vermiyor yaşım değil abimin steam hesabından orjinal bazı ücretsiz ve paralı oyunlar var
Off demek o sorun... Ama benim cevabım da aynı yani her şeyi korsan oynamak yanlış bir şey ama böyle bir durumda korsan da tek çare yani.

Korsan indirirsen virüs bulaşma ihtimali %95 ona göre hareket etmenizi öneririm işte Bitcoin virüsü trojan virüsü fidye virüsü gibi birçok virüs bulaşabilir.

Böyle şeyleri kafaya takmak için çok gençsin. Firmanın sen korsan oynadın diye batacak ya da sen satın aldın diye zengin olacak hali yok, salla bunları. Burada her konuya orijinal al diyenlere de aldırma sakın, kendileri korsan kullanıyorlar daha.
Kesinlikle katılıyorum, çok da tınlama korsan kullanma diyenleri, sen güvenilir sitelerden korsan indirip güzelce kurulumunu yaparsan ''no'' problem :D

Yeni konular

Geri
Yukarı