Orijinal oyun alamıyorum

Neye göre bunu yazıyorsun. 29 yaşındayım 13 yaşımdan beride bilgisayar kullanıyorum. CD olarak da indirerek de korsan oyun çok oynadım. Herhangi bir sorunda yaşamadım. Bazı oyunlar o kadar gereksiz pahalı ki mecbur kalıyor insan. Herkesin maddi durumu çok iyi değil bunu da düşünün biraz.

Ben illa bulaşacak diye bir şey demedim ihtimali var dedim sende benim yorumumu kavrayarak yaz.

Google'a ''oyun indir'' yazıp, karşınıza ilk çıkan sitedeki ilk ''indir'' yazısına tıklarsanız virüs bulaştırırsınız. İnterneti azıcık kullanmayı bilen birisi bilgisayarına virüs bulaştırmaz oyun indirirken.

Sorunuza gelecek olursak, biz hayır kullanmayın dersek kullanmayacak mısınız? Bizim fikrimizi neden soruyorsunuz ki? ''Technopat üyeleri kızdı bana, oyun oynamayı bırakıyorum'' mu diyeceksiniz?

Kimse helal dememiş. Kul hakkı değil dememiş. Neden direk burdan giriyorsunuz konuya? Her konuda bu tutumu sergileyebiliyor musunuz? Herkes gücü yettiğime ötüyor din konularında, kendinden biraz daha üstte olana ağzını açıp birşey diyemiyor.
%95 ne demişsiniz. Kesin gibi birşey demeye getirmişsiniz. Ona istinaden yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı