Orijinal oyun almaya başladıktan sonra korsan oyun oynayamama

Ama pahalı Windows.
Oyunlar ucuz mu hocam?
200 tl bir oyuna verilmez bence.
Hadi 50 olsun 100 olsun da 200 ve üstü oyunlar var.
Not:Hiç orjinal oyunum(stemade gift olarak gelen left 4 dead 2, serious sam dışında ) yok, heo korsan oynadım. Bana biri büyük bir oyunu ininalimdeki 10 tl ile alabilirsin desin alayım. Ama oyunlar daha pahalı. İnternet yokken internet cafeden alınan 5 tl lik cdlerdi 2007-2010 yıllarında falan oyunlarım,shrek 2 ve nfsmw 2005 oynardım, şimdu korsan. :(

Not 2:Ben küçüktüm o zamanlar, başkaları oyun oynarken ben de oyun, oynamaya çalışırdım ama pek iyi oynayamazdım.

Oyunlar ucuz mu hocam?
200 TL bir oyuna verilmez bence.
Hadi 50 olsun 100 olsun da 200 ve üstü oyunlar var.
Not: Hiç orijinal oyunum(stemade gift olarak gelen Left 4 Dead 2, Serious Sam dışında ) yok, heo korsan oynadım. Bana biri büyük bir oyunu ininalimdeki 10 TL ile alabilirsin desin alayım. Ama oyunlar daha pahalı. İnternet yokken internet Cafe'den alınan 5 TL'lik cdlerdi 2007-2010 yıllarında falan oyunlarım, shrek 2 ve nfsmw 2005 oynardım, şimdu korsan. :(

Not 2: Ben küçüktüm o zamanlar, babam da oynardı oyun, oynamaya çalışırdım ama pek iyi oynayamazdım.

200 TL vermek değil ben bütçemin yettiklerini alıyorum eğer çok oynamak istiyorsam paramı 1-2 hafta biriktirip alıyorum.

Korsana hayır diyerek herkesi linçleyen OEM Key'leri Windows'un paraya ihtiyacı yok o kadar parayı neden vereyim diyen bir kitleye soruyorsunuz bu soruyu.

OEM Key'ler sadece bir anakartta kullanılabilir ama Windows 10 Microsoft aldığınızda anakart değiştirseniz bile yeniden kullanılabilir diye biliyorum. Yani OEM Key'ler kötü bir şey değil. Mantık olarak sürekli bilgisayar almayan birisi için çok yararlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı