Orijinal PS3 satılıp kırık alınır mı?

UnioDex

Hectopat
Daha fazla  
Bundan 6 ay önce bir PS3 aldım..
Makine süper slim ve içinde 22 tane oyun yüklü, online oynanıyor.
Ama ben MULTİMANLİ makine sanmıştım, araştırmadan aldığım için pişman oldum çünkü online sevmiyorum.
Şu an bütün oyunlar bitti ve sıkmaya başladım, kolların 1 tanesi sorunlu diğeri bozuk gibi ve satış listesine koydum.
580 lira teklif geldi ne diyorsunuz? 700 liraya MULTİMANLİ makine bulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
580 lira superslim ise hic kacirmayin. Satin.

Ben 450 liraya kirik oyunsuz FAT PS3 aldim. 3 saat GTA 5 oynadim taş gibi fan %28 de. CELL B/E 65-70 arasi gidip geliyor. RSX GPU ise buz gibi 55 derece.

FAT kasalardan korkma. Ben SuperSlim de kullandim Slim de kullandim. Ilk kez FAT kullaniyorum ve cok memnunum.

Sana tavsiye vereyim (Bu 7-8. PS3'um. Biraz bilgim var.) Alirken yanina GTA 5 CD'sini al. Git yuklesin GTA 5'i. Yarim saat oyna. GTA 5 CELL islemciyi cildirtiyor. Eger problem varsa veya tamir gorduyse fan sesi firlar. Saglam makina FAT bile olsa otmez. Benimkisi tertemizdi. Sende oyle yap.

700 lira PS3 e vermeyin. 500 liraya Slim almaya calisin. Olmazsa benim gibi FAT alin. Kalitesini hissettiriyor. Parlak siyah oldugundan (dik kullaniyorum) ben burdayim diyor.

Biraz fazla ovdum ama boyle. Slim kasa icin fazla kasmayin. Temizse FAT kasada guzeldir. Isterseniz size PS ayarlayabilirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı