Orijinal Super Mario Bros nasıl indirilir?

The Ulo

Femtopat
Daha fazla  
Super mario bros (orijinal) indirmek için emülatör mü gerekiyor? Tuhaf gelebilir ama ben hiç emülatör kullanmadım. Eğer gerekiyorsa da nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Ne yapacağımı söyler misiniz? Ayrıca gerekiyorsa da emülatör nasıl kullanılır? Onu da söyler misiniz? Ve emülatör tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal mario bros telefondan bile oynanır emülatörle. Kullanım basit. Uygun emülatörü bulup indiriyorsunuz. Oyunun ROM'unu indiriyorsunuz. Emülatör içinden oyunu çalıştırıyorsunuz. Bu kadar.

Hangi oyunu oynayacağınıza göre indireceğiniz konsol emülatörü değişecek ama mantık aynı.

Nes emülatörü tavsiye ederim mario bros için. İnternette en iyisi hangisi aratırsanız hemen çıkar zaten. ROM'lar çok küçük boyutlu olacak. Boyut yüksekse içinde başka program vardır.

Emulator Games - Download Game ROMs
Ben genelde ROM'larımı buradan indiririm ama virüs yok garantisi veremem size.

Son düzenleme:
Peki emülatörün içinde nasıl çalıştırabilirim ve ROM'u gamefabriquedan indirsem ve bu işler için BlueStacks olur mu?

Orijinal mario bros telefondan bile oynanır emülatörle. Kullanım basit. Uygun emülatörü bulup indiriyorsunuz. Oyunun ROM'unu indiriyorsunuz. Emülatör içinden oyunu çalıştırıyorsunuz. Bu kadar.

Hangi oyunu oynayacağınıza göre indireceğiniz konsol emülatörü değişecek ama mantık aynı.

NES emülatörü tavsiye ederim mario bros için. İnternette en iyisi hangisi aratırsanız hemen çıkar zaten. ROM'lar çok küçük boyutlu olacak. Boyut yüksekse içinde başka program vardır.

Emulator Games - Download Game ROMs
Ben genelde ROM'larımı buradan indiririm ama virüs yok garantisi veremem size.

Ve teşekkür ederim

Ve 2 tane daha sorum daha var ve diğerlerini yaptım. Emülatörden bir oyun oynamak için kısayol oluşturabilir miyiz ve emülatörden tam ekran ve ekranın HİÇBİRYERİ boşluk kalmayacak şekilde oynayabilir miyiz?
Büyük harf = vurgulama
Bu arada emülatör olarak jnes indirdim iyi midir?

İstediğiniz emülatörden oynayabilirsiniz fark etmez. Tam ekran olayı ayarlardan var ama oyun eski oldupundan komple kaplamayabilir ekranı

Yeni konular

Geri
Yukarı