Orijinal Watch Dogs ile Uplay çalışmayı durdurdu hatası

HUNTER

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Fethiye/Muğla
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar arkadaşlar, tüm güncellemeleri yüklü olan kutulu aldığım Watch Dogs dün sıkıntı çıkarmaya başladı. Dün sabah saatlerinde oynuyordum oyunu ama öğleden sonra aşağıdaki resimdeki hataları almaya başladım. İstisnasız her "Play" e basışımda çıkıyor. Uplay'i ve Watch Dogs'u tekrar kurdum bu sabah. Ama hala aynı hata devam ediyor. Belki arkada çalışan programlardan dolayıdır diye düşündüm görev yöneticisinden tüm programları kapattım ama hala aynı sorun devam ediyor. Ekran kartım 14.7 Beta sürücü ile güncel. Kullandığım işletim sistemi Windows 8.1 Pro 64 Bit (Güncellemeleri yüklü). Oyunu uyumluluk ayarlarından Windows 7 ile çalıştırmayı denedim yine fayda etmedi. Yüklenen dosyaları kontrol ettirdim 2 kez. Bozuk/eksik dosya da yok. Oyunu oynayamıyorum dünden beri. Ne yapmalıyım bu sorunu çözebilmek için?
Sistem özelliklerim şu şekilde:
  • -İntel İ7 2600k İşlemci @4.6 GHz
  • -Asus Sabertooth P67 Anakart
  • -MSI R9 295X2 Ekran kartı
  • -GEIL 8 GB 1600 MHz DDR3 Ram
  • -Samsung 840 Evo 250 GB SSD + Seagate 1 TB 7200 rpm HDD
  • -Seasonic X serisi 1050 Watt Güç kaynağı
  • -Zalman CNPS12X işlemci soğutucu
  • -Corsair Obsidian 750D Full Tower Kasa
i6eDCSi.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı