Orijinal Windows 10 veya crackli Windows 10 oyun performansını ne kadar etkiler?

Windows ISO'sunun temizi mi var? İndirme kaynağı güvenilir bir nokta olduktan sonra kaynağı aynı yerden çekiliyor zaten.
Öff be. Her şeye polemiksiniz arkadaşım. Temiz ISO derken Microsoft'tan güncel olanı indirsin anlamında söyledim.

KMSpico kullanmışsa yavaşlama belirtisi olabilir. Format atın ve OEM key alın. Sürücüleri monster sitesinden kurun. Ardından Windows güncellemeleri yapın. Güzel bir oyun deneyimine merhaba deyin.
Hocam serviste denemişler bir problem yok diyolar ya bana acaba dedim kafam rahat olsun bunlardan o şekilde orjinal w10 lu olarak teslim alayım. Bir sıkıntı çıkarsa tekrar geri yollarım böyle böyle demiştiniz sorun oldu yine diye iadeye getirebilirim konuyu diye düşündüm. Ne dersiniz ?
Git 8-10 liralık key al. Temiz bir de güncel ISO kur kullan.
Hocam güncellemeleri alma açısından bir sıkıntısı yok değil mi bu keylerin kms falan muhabbeti var ya net bilmediğim için o yüzdende sıkıntı olabilir mi?

Hocam güncellemeleri alma açısından bir sıkıntısı yok değil mi bu keylerin kms falan muhabbeti var ya net bilmediğim için o yüzdende sıkıntı olabilir mi?
KMS felan yok. Bir kere giriyorsun sisteme daha sonra HWID'ine işleniyor. Format atsan dahi key girmene gerek kalmıyor. Otomatik olarak etkinleşiyor.

Almak mantıklı mi ki o paraya hocam şu an için.

Hocam bilgisayarcıyı aradım şimdi. Crack yaptım ben kodu girmemiştim o gün dedi 😅. Bu durumda cidden sıkıntı ihtimali var mı peki.

Hocam bilgisayarcıyı aradım şimdi. Crack yaptım ben kodu girmemiştim o gün dedi 😅. Bu durumda cidden sıkıntı ihtimali var mı peki.

Hocam bilgisayarcıyla konuştum ben sana crack yapmıştım o gün dedi. Galiba Monster'i bunu görüp söyledi bana bende keyi girdi sanıyorum. Şimdi bilgisayarı onlardan işletim sistemli almak mı mantıklı yoksa gidip.

Mantıklı.

Mantıklı değil. Korsan önermiyoruz. Key alın kısacası.
Bu işleri pek bilmediğimden soruyorum. Ben yine windows kurulumu için bilgisayarcıya götüreceğim kursun diye. Tam o esnada kurarken lisanslama yeri var birde lisanslamadan devam et yeri var. Lisanslama yerindeyken mi keyi gireceğiz. O şekilde mi doğru olur ?

Bu işleri pek bilmediğimden soruyorum. Ben yine Windows kurulumu için bilgisayarcıya götüreceğim kursun diye. Tam o esnada kurarken lisanslama yeri var bir de lisanslamadan devam et yeri var. Lisanslama yerindeyken mi keyi gireceğiz. O şekilde mi doğru olur?

Vermenizi tavsiye etmem bilgisayarcı crack kuruyor dediniz kendiniz format atın ya da o cracki silin lisanssız Windows kullanın daha iyi ama lisanslı olursa daha iyi olur. Mesajınızın son kısımlarındaki sorulara cevap olarak fark etmez o kısımdada yapabilirsiniz Windows'ta da yapabilirsiniz.

Vermenizi tavsiye etmem bilgisayarcı crack kuruyor dediniz kendiniz format atın ya da o cracki silin lisanssız Windows kullanın daha iyi ama lisanslı olursa daha iyi olur. Mesajınızın son kısımlarındaki sorulara cevap olarak fark etmez o kısımdada yapabilirsiniz Windows'ta da yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için çok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı