Orijinal Windows 10'dan 11'e geçilir mi?

361229

Hectopat
Arkadaşlar Windows 10'um orijinal. Yarın Update ile mi gelecek? Gelirse geçeyim mi? Yoksa tam sürümde ISO dosyası ile temiz kurulum yapmaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence direkt geçin, temiz kurulum yapmaya çok gerek yok. Update ile kademeli olarak herkese gelecek.

Bence direkt geçin, temiz kurulum yapmaya çok gerek yok. Update ile kademeli olarak herkese gelecek.

Tekrar soruyorum, Windows 10 orijinal, laptopdayım. Çok para verdim :D bir şey olmaz değil mi? Orijinal kullanırım yani.
@Silinen üye Neden güldünüz? Burada bilmediğim için birşey sordum. Siz ise sorduğuma gülüyorsunuz. Komik olanı söyler misiniz?

Tekrar soruyorum, Windows 10 orijinal, laptopdayım. Çok para verdim :D bir şey olmaz değil mi? Orijinal kullanırım yani.
Tamamen orijinal olacak. Hatta ISO ile yükseltmede Windows lisansını yitirebilir, tabii net bir bilgim yok.

ISO kalıbı vs. ile format atacaksan ne olur ne olmaz diye Windows serialı bir yere yaz.
YouTube'da aratırsan Windows 10 serial öğrenme diye bir sürü Türkçe kılavuz var.
Windows 10 seriali Windows 11'de de geçerli.

Windows serial key gibi birşey mi? Yani tekrar win10a geçmek istediğimde kullanabilecek miyim?
Öğrenirsen o keyi her iki Windows'ta da kullanabilirsin. Bir diğer ihtimal Windows keyin anakart vasıtasıyla Windows veri tabanında tanımlanmışsa formattan sonra Windows kurulumunda (Windows 10 veya 11) key girmesen de Windows otomatik keyini girer ve aktifleşir.

Geri
Yukarı