Orijinal Windows gerekli midir?

zoin

Hectopat
Selam dostlar, bilgisayarı aldığımdan beri (2020 Temmuz'da aldım) hep başka bir Forumdaki bedava Windows yöntemiyle takıldım. Şimdi elimde biraz para var güvenilir bir yerde alıp kullanır mıyım? Bana ne faydası ve özellikleri olur FPS artışı ve daha iyi optimizasyona sahip olur muyum?

Bence gerekli, düşünsenize bir adam sizin yaptığınız uygulamayı korsan olarak kullanıyor ve para vermiyor.

Bence gerekli, düşünsenize bir adam sizin yaptığınız uygulamayı korsan olarak kullanıyor ve para vermiyor.

Windows'dan bahsediyoruz, Türkiye'nin lisans almaması onlara bir kayıp verdirmez.

Önerdiğiniz site var mıdır kartımda 50 TL var ama o kadar da pahalıya almak istemiyorum olabildiğince en ucuzu.

Hocam o konuda yardımcı olamıyorum ben tek kullanımlık almıştım 9 TL'ye, sizde bulursunuz illaki ucuza.

Az önce PttAVM'de 3.50 TL'ye satıldığına dair bir konu görmüştüm güvenli midir bilemem.

9 TL'ye aldığım lisansı oradan aldım ve gece 3 olmasına rağmen 5 dakika içinde teslim etmişlerdi.

Selam dostlar, bilgisayarı aldığımdan beri (2020 Temmuz'da aldım) hep başka bir Forumdaki bedava Windows yöntemiyle takıldım. Şimdi elimde biraz para var güvenilir bir yerde alıp kullanır mıyım? Bana ne faydası ve özellikleri olur FPS artışı ve daha iyi optimizasyona sahip olur muyum?
Gerekli degil kesinlikle, performans vb. gibi bir faydasi olmaz. Etkinlestirmeden kullanin.

Geri
Yukarı