Çözüldü Orijinal Windows kullanmama rağmen Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AgeanGothic

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2 senedir aynı Windows bilgisayarı kullanıyorum ve bugün tam ekrandan çıktıktan sonra sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı göründüğünü fark ettim. Orijinal Windows 10 Home kullanıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp slmgr -xpr yazıp ekran görüntüsü atar mısınız?

Konunun onaylanmasını beklerken, Windows sorun giderme ayarlarından bilgisayarı yeniden başlatıyorum. PC yeniden başlayınca ekran görüntüsünü atarım. ☺️
Sorunu çözdüm. Ayarlar > Windows sorun giderme > Windows'u yükselt yapıp sistemi yeniden başlattım. Benim gibi bu sorunu yaşayanlar bunları yaparsa belki bu sorunu çözebilirler.
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp slmgr -xpr yazıp ekran görüntüsü atar mısınız?

Konunun onaylanmasını beklerken, Windows sorun giderme ayarlarından bilgisayarı yeniden başlatıyorum. PC yeniden başlayınca ekran görüntüsünü atarım. ☺️
Sorunu çözdüm. Ayarlar > Windows sorun giderme > Windows'u yükselt yapıp sistemi yeniden başlattım. Benim gibi bu sorunu yaşayanlar bunları yaparsa belki bu sorunu çözebilirler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı