Orijinal Xiaomi Şarj Aleti bulunur mu?

zilyoner

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jailor's Room
Daha fazla  
Bugün sabah telefon normal şarj oluyordu. Telefonum Xiaomi Redmi Note 7 bu arada. Yani sabah şarjı hızlıydı. Şimdi bu saatler de taktığımda bayağı yavaşlamış. Neden olduğunu ben de anlamadım. Yeni şarj aleti alma fikri zaten aklımda vardı. Belki şarj aletinden değildir bilmiyorum ama eski şarj aletimin kablosunu kedim çizmişti. Tam olarak Type-C girişinin orası çizik çizik. 30 dakikadır şarj oluyor ve yaklaşık %17 doldu. Bu cidden anormal. İnternetten orijinal Xiaomi şarj aleti bulabilir miyim? Bu gibi şeyler de Hepsiburada gibi sitelere pek güvenmediğim için soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Accu Battery ile cihaz %20 civarında şarjlı iken şarja takın ve uygulamayı açın.
Şarj aletinin üzerindeki volt ve amper değerlerini karşılaştırın. Telefondaki amper değeri çok daha az ise farklı kablo ve şarj aleti ile de deneyin.
Anlamadıysanız buraya ekran görüntüsü ve şarjın resmini atın, bakalım.

Bu arada şarj aleti bulmak kolay.

Accu Battery ile cihaz %20 civarında şarjlı iken şarja takın ve uygulamayı açın.
Şarj aletinin üzerindeki volt ve amper değerlerini karşılaştırın. Telefondaki amper değeri çok daha az ise farklı kablo ve şarj aleti ile de deneyin.

Şarjım şu an %90 civarında. Şarjım azalınca bakacağım. Teşekkürler.

Ortalama 1.940mA ile şarj oldu. Şarj aletimin üstünde ki değerlere baktım fakat tam anlayamadım. İkisinin resmini de atıyorum. Siz karşılaştırabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-06-04-01-54-954_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2021-01-06-04-01-54-954_com.digibites.accubattery.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20210106_040428.jpg
    IMG_20210106_040428.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_2021-01-06-04-01-54-954_com.digibites.accubattery.jpg
    Screenshot_2021-01-06-04-01-54-954_com.digibites.accubattery.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 67
Son düzenleme:

Geri