Orion 2690 alınır mı?

Arkadaşın dediği gibi anakartı değiştirin dilerseniz
Gigabyte GA-AX370 Gaming 3 DDR4 HDMI DVI M.2 Gaming Anakart
ile de değiştirebilirsiniz

Ram 8 gb güncel sistemlerde ucu ucuna yetiyor o sebeple ilerde ekleme yapmanız gerekir aklınızda bulunsun

Kesinlikle alınır fakat alt taraflarda bulunan anakartı değiştirme yerindeki anakartı bu anakart ile değiştirin çünkü bu anakart 3000 mhz desteklemiyor 50 tl vererek alttaki kartta 3200 MHZ'e kadar alabilirsiniz

Gigabyte GA-AX370M-DS3H DDR4 Gaming Anakart
Kesinlikle alınır fakat alt taraflarda bulunan anakartı değiştirme yerindeki anakartı bu anakart ile değiştirin çünkü bu anakart 3000 mhz desteklemiyor 50 tl vererek alttaki kartta 3200 MHZ'e kadar alabilirsiniz

Gigabyte GA-AX370M-DS3H DDR4 Gaming Anakart
Evet haklısınız bende bu anakarta yükseltmeyi düşünüyordum hem 4 slotlu hemde atx bide 3200mhz
O SSD'yi almayın. Alıyorsanız HDD koyup alın, James Donkey SSD almayın. Sonra üzülürsünüz.
Bende 1tb hdd var birde tek marka olarak dankert var

Son düzenleme:
@Yusuf16 Dankert mi? İlk kez duydum. O SSD'ye dosya emanet edilmez. SSD yerine HDD'yi seçin, bir ara SSD eklersiniz. Kalitesiz bir marka James Donkey.

Tamam da ben de diyorum ki o SSD'yi almak yerine HDD alın. Beş para etmez bir diskte dosyalarınızı barındırmayın. Hiç değilse verielrinizin güvenliği açısından HDD alın sizde varsa bile. Sonra SSD eklenir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı